Infoto.tv FORUM

Gość

Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 764 razy)

Marcin

• Nowy
  • *
Witajcie
« dnia: Marzec 20, 2016, 09:11:07 pm »
Witam wszystkich
Z imienia mi Marcin, urodzony lat 34 temu (maaaatko już?), w grodzie piernika, Kopernika i ojca dajerektora (za tego ostatniego przepraszamy wszystkich). Z zawodu monter instalacji i urządzeń sanitarnych... po naszemu hydraulik, nie koniecznie fachowiec, próbujący zdobyć fach w Photoshopie. :)

ZyrinH

• Nowy
  • *
  • Try to fear me
Odp: Witajcie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2016, 09:13:56 pm »
No, nooo witamy.
Fach w photoshopie dzięki infoto szybko zdobędziesz :P

Infoto

• Administrator
  • Nowy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2016, 09:21:32 pm »
Witamy Marcinie, witamy w naszych skromnych progach.
Ciesze się niezmiernie, że do nas dołączyłeś. Co do wieku, to sam się ostatnio przeraziłem, jak się trójeczka zaczęła pojawiać na przedzie. Ehh... czas leci. Ale nie ma tego złego, dobrze jest mieć wspomnienia z czasów przed-internetowych :D
Toruń osobiście uwielbiam i gdybym miał wybierać nowe miasto do zamieszkania w Polsce to przeniósł bym się pewnie albo tam, albo do Olsztyna. Jakoś ze 2 lata temu udało mi się odwiedzić Twoje miasto w ramach pleneru fotograficznego na którym miałem okazję być instruktorem i bardzo miło to miejsce wspominam. Takich objazdowych plenerów w ogóle mieliśmy po całej Polsce dość sporo i ze wszystkich to właśnie z Torunia mam najmilsze wspomnienia, mimo paskudnej pogody która nas tam przez 2 dni męczyła ciągłą mżawką.
I tak a propos Ojca Dyrektora, to nie mogłem się powstrzymać przed pamiątkową fotką:

No, nooo witamy.
Fach w photoshopie dzięki infoto szybko zdobędziesz :P
:D Dzięki.

Marcin

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2016, 09:45:22 pm »
To prawda, ja tez kocham to miasto i nie widzę siebie gdzie indziej szczerze mówiąc, choć wielu znajomych ruszyło w Polskę za chlebem. Co do zdjęcia, to chyba numer jeden fotografowanych obiektów w Toruniu... Nie raz, przejeżdżając, można zauważyć starsze osoby pstrykające sobie selfie w bramie rozgłośni :)
Daj znać przy następnych odwiedzinach, mamy kilka miejsc już w tej chwili z dobrym piwkiem, będą ciekawsze niż owa rozgłośnia  :P

Infoto

• Administrator
  • Nowy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2016, 10:30:55 pm »
Marcin, dzięki :D Na pewno się zgłoszę, jak tylko będę w pobliżu, a pewnie w końcu wybiorę się tam ponownie, żeby na spokojnie, bez 50 ludzi pod opieką, połazić sobie i pozwiedzać co nieco.

pawel rak

• Nowy
  • *
  • żyj i pozwól życ innym
    • My world - Mój świat
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2016, 02:38:12 pm »
Witam serdecznie :)
pozdrawiam
Paweł