Infoto.tv FORUM

Gość

Autor Wątek: Hejka, hej!  (Przeczytany 564 razy)

Artillo

• Nowy
  • *
Hejka, hej!
« dnia: Marzec 20, 2016, 05:35:42 pm »
Witajcie!
21 lat temu rodzice nadali mi imię Patryk. I tak do dziś mnie nazywają. Pochodzę z zachodniopomorskiej części polski, Stargard
Z zawodu jestem kierowcą (z wyboru) w przeszłości miałem krótki epizod z informatyką, coś we mnie zostało - pasja do grafiki.
Akurat obróbka zdjęć mnie nie przekonuje, jak większość z was ale, lubie tworzyć fora, oprawy graficzne. Jestem tu dlatego że nawet obróbka zdjęć pomogła mi m.in. przy wydobywaniu lepszego kontrastu z obrazów

Także tyle na chwilę obecną mogę o sobie napisać, może dlatego że wolę jak inni opisują mnie.

Niech się dzieje!

ZyrinH

• Nowy
  • *
  • Try to fear me
Odp: Hejka, hej!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2016, 05:40:49 pm »
No hej, hej!
Jakiego rodzaju pojazdy prowadzisz jako kierowca? Autobusy/ autokary, taxi czy może jakieś dostawcze?

Artillo

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2016, 06:20:10 pm »
Tiry, busy. Transport dostawczy.

Infoto

• Administrator
  • Nowy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2016, 09:34:51 pm »
Witamy Artillo,
fajnie, że zdecydowałeś się do Nas dołączyć. Mam nadizeję, że z czasem uda się zacząć również tworzyć materiały na inne tematy niż obróbka, ale.. o tym już w sumie gadaliśmy na fanpage'u i pewnie pogadamy jeszcze nie raz na łamach forum.

Swoją drogą, sam miałem pewien epizod z informatyką w czasie moich zastraszająco długich studiów (9 lat się tłukłem po uczelniach :D ), ale gdzies w okolicach 3-ciego semestru przeszła mi na to ochota.